Vi på BKtech

Vi som jobbar på BKtech brinner för bioenergi. På olika sätt är vi en del av ledet mot klimatsmartare energi, som hjälper ditt företag att spara CO₂-utsläpp och reducera energikostnaderna. Har du frågor eller funderingar om energikonvertering, service, träpellets eller ekonomi är du välkommen att kontakta oss via mail eller telefon. Alla kontaktuppgifter till vår personal hittar du här nedan. Vi ser fram emot att höra från dig!

Magnus Eklund, BKtech

Magnus Eklund

Sälj- & Marknadschef

+46 (0)70-867 63 78

magnus.eklund@bktech.se

Staffan Lundegårdh, BKtech

Staffan Lundegårdh

Försäljningsansvarig Industri

+46 (0)76-130 97 88

staffan.lundegardh@bktech.se

Jonas Karlsson, BKtech

Jonas Karlsson

Servicechef

+46 (0)70-558 01 67

jonas.karlsson@bktech.se

Jimmy Rylander, BKtech

Jimmy Rylander

Koncernchef & tf VD Pellets

+46 (0)70-664 99 94

jimmy.rylander@bktech.se

Johnny Björk

Produktionsansvarig

+46 (0)73-810 01 26

johnny.bjork@bktech.se

Fredrik Westelius, BKtech

Fredrik Westelius

Servicetekniker

+46 (0)76-028 57 01

fredrik.enarsson.westelius@bktech.se

Nicklas Frithiofsson, BKtech

Nicklas Frithiofsson

Servicetekniker

+46 (0)70-928 59 26

nicklas.frithiofsson@bktech.se

Ida Arvidsson, BKtech

Ida Arvidsson

HR-ansvarig

+46 (0)72-158 40 21

ida.arvidsson@bktech.se

Christer Rosendal, BKtech

Christer Rosendahl

Försäljningsansvarig Energibolag

+46 (0)70-770 23 10

christer.rosendahl@bktech.se

Robin Ekström

Operativ inköpare

+46 (0)72-991 53 04

robin.ekstrom@bktech.se

Robin Karlsson, BKtech

Robin Karlsson

Redovisningsekonom

+46 (0)72-221 43 42

robin.karlsson@bktech.se

Anton Berggren, BKtech

Anton Berggren

Tillväxtkoordinator

+46 (0)72-192 64 17

anton.berggren@bktech.se

Robert Gustafsson, BKtech

Robert Gustafsson

VD Energy

+46 (0)72-221 41 29

robert.gustafsson@bktech.se

Karolina Drage

Administratör

+46 (0)76-775 84 14

karolina.drage@bktech.se

Jan Jonsson, BKtech

Jan Jonsson

Försäljningsansvarig/Beredare

+46 (0)72-732 05 10

jan.jonsson@bktech.se

Magnus Johansson, BKtech

Magnus Johansson

Lageransvarig

magnus.johansson@bktech.se

Tom Pettersson, BKtech

Tom Pettersson

Teamledare

+46 (0)72-204 24 26

tom.pettersson@bktech.se

Patrik Axelsson, BKtech

Patrik Axelsson

Produktionschef

+46 (0)73-817 58 93

patrik.axelsson@bktech.se

Jonas Strömgård, BKtech

Jonas Strömgård

Internationell chef

+46 (0)73-688 96 31

jonas.stromgard@bktech.se

Mahir Karaman, BKtech

Mahir Karaman

Account Manager Industri

+46 (0)70-444 23 60

mahir.karaman@bktech.se

Matz Hed, BKtech

Matz Hed

Account Manager Industri

+46 (0)76-777 09 60

matz.hed@bktech.se

Jens Persson, BKtech

Jens Persson

Konstruktör

jens.persson@bktech.se

Michael Ryding, BKtech

Michael Ryding

Projektledare

+46 (0)70-652 41 96

michael.ryding@wtsab.com

Leif Meira, BKtech

Leif Meira

Konstruktionschef

leif.meira@bktech.se

André Kraft

Avtalskunder Träpellets

+46 (0)70-140 10 28

andre.kraft@bktech.se

Håkan Brännmark, BKtech

Håkan Brännmark

Projektledare

hakan.brannmark@bktech.se

Ted Lenqvist

Maskinoperatör

Jörgen Karlsson

Montör

Besim Hodzyc

Svetsare

Viktor Johansson, BKtech

Viktor Johansson

Svetsare

Kim Falk, BKtech

Kim Falk

Svetsare

Morgan Gullklint, BKtech

Morgan Gullklint

Account Manager Multifuel

+46 (0)73-349 97 21

morgan.gullklint@wtsab.com

Jonas Gustavsson, BKtech

Jonas Gustavsson

Projektledare

+46 (0)70-890 40 12

jonas.gustavsson@bktech.se

Michael Björlefeldt, BKtech

Michael Björlefeldt

Projektledare

+46 (0)70-710 72 74

michael.bjorlefeldt@bktech.se

Jan Doverborn

Konstruktör

+46 (0)70-928 65 12

jan.doverborn@bktech.se

Tomas Idebrant, BKtech

Tomas Idebrant

Konstruktör

+46 (0)72-237 51 54

thomas.idebrandt@bktech.se

Andreas Åström, BKtech

Andreas Åström

Projektchef

+46 (0)70-641 55 22

andreas.astrom@bktech.se

Henrik Juhlin

Projektledare

+46 (0)73-396 49 79

henrik.juhlin@bktech.se

Pauline Ekoff, BKtech

Pauline Ekoff

Projektledare

+46 (0)72-158 43 90

pauline.ekoff@bktech.se

Niklas Börjesson, BKtech

Niklas Börjesson

Konstruktör

+46 (0)76-626 73 30

niklas.borjesson@bktech.se

Kristoffer Grahn, BKtech

Kristoffer Grahn

Servicetekniker

+46 (0)70-948 03 70

kristoffer.grahn@bktech.se

BKtech Sverige

Traversvägen 11
384 31 Blomstermåla

Tel: 010 – 207 08 49
E-post: info(at)bktech.se

BKtech Göteborg

Stora Badhusgatan 18-20
411 21 Göteborg

Tel: 010 – 207 08 49
E-post: info(at)bktech.se

BKtech Tyskland

BK Tech Energy AB
Zweigniederlassung Köln
Silberahornweg 8
505858 Köln

Tel: +49 174 31 78 566
E-post: frank.hoerstensmeyer(at)bktech.se